Whatsapp Numarası Al %100

Whatsapp Numarası Al %100

 Whatsapp Numarası Al %100

Whatsapp Numarası Onay Hizmeti,

Whatsapp sanal numara alma işlemine başlanmadan önce telefonda iki uygulamanın olması gerekir. Uygulamanın indirileceği siteye girilir ve uygulamalar bulunmaktadır. İki ayrı Whatsapp uygulaması telefona indirilir. Ayrıca telefona Whatsapp sahte numara için uygulama indirilir.

Whatsapp Sahte Numara Alma Aşamaları

Sahte numara alma uygulamasında mail girilmesi gerekli olan yere herhangi bir mail girilebilir. Girilen mail hesabı kişiye ait değil ise veya öyle bir mail hesabı yoksa da uygulama kabul eder. Uygulamada girilen şifrenin ise belirli karakter sınırlaması yoktur. Birbirini takip eden sayılar veya aynı rakamlar şifrede yer alabilir. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra “devam et” butonuna tıklanır. Robot değilim aşamasını geçerek, anasayfaya gidilir. Ana sayfa içerisinde ayarlar seçeneğine girilir. Uygulama, telefon içerisinde bazı erişim izinleri ister.

Bu izinlere onay verilmelidir. Ardından uygulama içerisinde belirli bir konum seçilmesi istenir. Bu konum seçimi girilen telefon kodu ile belirlenir. Bu işlem sırasında WhatsApp numarası alınmak istenen ülkenin kodu girilmelidir. Diğer taraftan daha önceden indirilmiş olan WhatsApp uygulamasına girilerek ülke seçimi yapılmalıdır. WhatsApp uygulaması için seçtiğiniz ülke ile  mobil onay işlemi için satın aldığınız sahte numara  aynı ülkeye ait olmalıdır. Whatsapp üzerinden uygulamada seçilen numara girilir. Numara ilk seferde doğru olmayabilir ve birkaç kere onay gerebilir. Whatsapp onaylayıncaya dek yeni numara denenmesi gereklidir.

Sayfa yenileme işlemleri esnasında seçilen numara kaybolabilir. Bu yüzden işlemler bitmeden sayfa yenilenme işlemi yapılmamalıdır. Whatsapp uygulaması üzerinden hızlı doğrulama ile onaylanan numara, sahte numara alma uygulaması üzerinden seçilir. Numara seçildikten sonra devam et butonuna basılır.

Ardından telefona bir kod gelir. Bu kod girilerek Whatsapp uygulamasına giriş onayı alınabilir. Kişi kendine istediği bir isim ve resmi seçebilir. Bu işlem bitiminde kişi kendine istediği ülkeden numara seçimi yapabilir.

Numara Görüntüleme Problemi

Kişi indirmiş olduğu yeni Whatsapp uygulamasında telefon rehberinin tamamını görüntüleyemeyebilir. Bu durumda telefon rehberinde görüntülenmek istenilen kişi seçilmelidir. Numaranın başına ülke kodu (+90) girildiği takdirde problemsiz rehber görüntüleme işlemi görülebilir.

Eğer bu işlem yurtdışından yapılacak ise numara görüntüleme işlemi yine aynı olacaktır. Kişi, bulunduğu ülke konumundaki kişilerin numaralarının başına ülke kodunu girebilir. Bu durum neticesinde istenen numaralara erişilir. Firmamıza ait sitemiz aracılığıyla sunduğumuz mobil cep onay hizmetinden en iyi şekilde ve sorunsuz olarak yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir