Mobil Onay Hizmeti 7/24

Mobil Onay Hizmeti 7/24

 Mobil Onay Hizmeti 7/24

Mobil Onay 

Herhangi bir servis için tek kullanmak için bir numara satın almanız için bir hesap açmanız mı gerekmektedir? Bu işlemi yapabilmeniz için size en hızlı, en ucuz ve en iyi hizmeti hızlı numara doğrula firmamız vermektedir. Tek yapmanız gerekli olan sitemize üye olmak. Daha sonra servis bölümüne gelerek hangi teknik servisi seçmek istiyorsanız o teknik servisi tıklayıp arzu ettiğiniz hizmeti satın alabilirsiniz.

Bir telefon onay yapmak arzu ettiğiniz zaman panelinize giriş yapıp bir numara sipariş etmeniz yeter, sipariş verdikten sonra seçmiş olduğunuz servis için 20 dakika süreyle kısa mesaj alabilirsiniz. Numaralarımız tek kullanımlıktır ve diğer sitelerden mobil onay/telefon onay almak için diğer bir numara daha satın almanız gerekmektedir. Firmamız bu işlemi size birim fiyat olarak en ideal ücretle sunar.

Sanal Numara ile Mobil Telefon Onay Hizmeti

İnsanların çoğu çağımızda sosyal ağ ve web sitesi kullanmaya devam ediyor ve günden güne bu sayı artıyor. Bu kullanılan sitelerin sağlıklı olması için bir koruma altında olması gerekmektedir. Tek kullanılan numara biçiminde bir uygulama yaparak girmiş olduğunuz sitenizin telefon onay hizmeti sayesinde korumasını en üst seviyede yapabilirsiniz. Bu telefon sosyal medya numara doğrula onay hizmeti size çok avantajlı bir biçimde fayda sağlayacaktır.

SMS Onaylama ve Doğrulama Hizmeti

Telefon doğrula hizmeti kullanımı bazı web sitelerine ulaşmak için alternatif haline gelmiş bulunuyor. SMS yolu ile rastgele oluşturulmuş bir kodu almak için cep telefon onay gelecek biçiminde numaranızı yazarak size mesaj gelmesini sağlamış olursunuz. Gizliliği rehberlik etmek amacı ile bilgisayarınız üstünde bulunan numaranızdan ziyade gerçek telefon numaranızı kullanarak daha fazla bir biçimde çevrimiçi SMS alabilirsiniz.

Bazı siteler sizin gerçek telefon numaranız olmadan çevrimiçi SMS alabilen ve size hizmet sunabilmek için seçenekler sunan sitelerin sayısı bir hayli fazladır fakat hakiki hizmeti sizlere ulaştıran siteleri bulmak bir hayli zordur. Artık web sitelerine kayıt olurken kendi numaranızı vermek mecburiyetinde değilsiniz. Birçok uygulama ve internet sitesi için SMS Onay hizmetimiz bulunur. Facebook, Instagram, Line, Whatsapp, Gmail, Twitter, Telegram ve diğer tüm servislerden SMS Onay yapabilmek için web sitemizin bu konudaki hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir