Ücretsiz WhatsApp Onay Hizmeti 7/24

Ücretsiz WhatsApp Onay Hizmeti 7/24

 Ücretsiz WhatsApp Onay Hizmeti 7/24

Whatsapp Onay,

Whatsapp sms doğrula onay kodu mu lazım? Hemen iyi olarak tek kullanımlık olan onay kodlarından faydalanabilirsiniz. Herkes whatshapp kurarken onay kodu için telefon numarası gereksinimi duyar, ekonomik fiyata sms onay kodu için hemen sitemize girerek kaydınızı oluşturun ve sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanmaya başlayın. Akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlar arası çalışma özelliğini taşıyor bir mesajlaşma ve arama uygulaması olan whatsapp internet bağlantısı aracılığı ile kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video, bedava dağıttığı arama, sesli ve yazılı mesaj ve belge göndermesini sağlar.

WhatsApp eski Yahoo çalışanları tarafından kurulmuş olup popüler olduktan sonra 2014 senesinde Facebook’a büyük miktarlar karşılığında satılmıştır. Günümüzde dünya üstünde en fazla indirilen android ve iphone uygulaması olan whatsapp web üzerinden mesajlaşma ve dosya gönderebilme özelliğiyle kısa mesaj ücretlerini de azaltarak en sevilen uygulama olmuştur. Hiçbir ücret ödemeden sadece internet bağlantısıyla, wifi ağı veya mobil internet ile dünyanın her yerinden sınırsız mesajlaşmak, resim, video ve ses kaydı göndermek ve bedava dağıttığı telefon konuşması yapmak whatsapp üstünden mümkün.

Whatsapp Kullanımı

Peki bu uygulama nasıl kullanılır? Öncelikli olarak telefonunuzda WhatsApp anlık çevrimiçi mesajlaşma uygulamasının indirilmiş olması gerekmektedir. Daha sonra sizden cep telefonu numaranız istenecektir. Bu numarayı girdikten sonra telefonunuza iletilen SMS onay kodunu istenilen alana yazarak hesabınızı oluşturma ve doğrulama işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Profil bilgileri talimatları için uygulama sizi yönlendirecektir. Kendi numaranız ile WhatsApp açmak oldukça basit bir işlem olup; bir diğer taraftan da sanal numaralar ile ucuz numara onayla işlemi yaparak WhatsApp açmak da mümkün olmaktadır.

Whatsapp Mobil Onay

Bazı özel sebepler yüzünden kendi numarası ile hesap açmak istemeyen kişiler bulunabilir. Böyle bir durumda bu problemi aşmak mobil onay kodu için Türk whatsapp al işlerimi oldukça kolay ve hızlı olmaktadır. Bu işlem sayesinde Türk bir numara üstünden kendi kişisel numaranızı paylaşmadan WhatsApp telefon doğrulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ardından WhatsApp uygulamasını Türk bir numara üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca gerçek numaranızı kimse görmeden sohbet etmeye uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir