Alibaba Numara Onay Hizmeti 7/24

Alibaba Numara Onay Hizmeti 7/24

 Alibaba Numara Onay Hizmeti 7/24

Alibaba alışveriş sitesi, 1999 senesinde kurulmuş olan ve Çinli üreticileri global alıcılarla buluşturmak amacı ile faaliyette bulunan dünyanın en popüler çevrimiçi online alışveriş platformudur. Dünya üstünde gün geçtikçe artış gösteren online alışveriş platformları, müşterilere dilediği zaman dilediği ürünü satın alma olanağı sunmaktadır.

Uluslararası Alanda e-ticaret sektöründe dünyadaki en büyük çevrimiçi perakende satış yapan  eBay ve Amazon gibi firmaların toplam sayısından daha fazla müşterisi olan ve satış olarak da bu firmaları geride bırakan Alibaba,  dünyanın tamamında oluşturduğu aktif üyeleri ile her geçen gün daha da büyümektedir. Alibaba üyeliğinizi gerçekleştirirken sizden istenen mobil onay işleminde kendi telefon bilgilerinizi kullanmak istemiyorsanız sizler için özel olarak sunduğumuz mobil onay hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Alibaba Numara Onay

Günümüzde pek çok platform hesaplarınızı onaylamanız için yalnızca mail doğrulaması talep etmiyor. Artık Alibaba da, müşterilerinden mail olayının yanısıra profilleri için alışveriş numara onay istemektedir. Bu durum telefon numaranızı sisteme kayıt etmek istemeyebilirsiniz. Ya da birden çok hesaba sahip olmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ne kadar telefon numarasına sahipseniz o sayıda sms doğrulama yapabilirsiniz.

Alibaba Yurtdışı Numara Onay

Firmamız sizlere dilediğiniz platformda arzu ettiğiniz kadar mobil onaylı hesaba sahip olma olanağı sunar. Mobil onay sisteminde artık dilediğiniz kadar mobil onay yapabilirsiniz ve bütün hesaplarınız sms doğrulama onayı aldığı için kesinlikle sorun yaşamazsınız. Diğer taraftan mobil onay sistemini tercih ederek sosyal ağlarda istediğiniz kadar hesap için mobil onay işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 150’den fazla ülkede birçok serviste kullanabileceğiniz bu hizmetler ile  arzu ettiğiniz kadar mobil onaylı hesap ya da profil oluşturabilirsiniz.

Üstelik uygun fiyat avantajları ile sunulan bu hizmet gizliliğinizi korur ve iz bırakmadan tüm işlemlerinizi yapabilmenizi sağlar. Numara onay iki dakikalık maximum süre içerisinde aktif edebileceğiniz mükemmel bir sistem ile karşınızdayız. Mobil Onay sitesi olarak hedefimiz tüm insanların güvenli bir biçimde telefon onay sisteminden yararlanarak hizmet almasını sağlamak. Bizi devamlı takip ederek güncellenen onaylı telefon numaraları için hemen üye olarak güvenli bir biçimde kendinize ait yurtdışı numara onay yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir