Twitter Mobil Onay Hizmeti 7/24

Twitter Mobil Onay Hizmeti 7/24

 Twitter Mobil Onay Hizmeti 7/24

Twitter Onay 

Bildiğimiz gibi dünyada en fazla kullanılan sosyal ağ platformu Twitter, uzun senelerdir internet kullanıcılarının gözdesi olmuştur. Son senelerde popülerliğini bir miktar kaybetse de yapılan global ve yerli araştırmalara göre en fazla kullanılan sosyal ağ araçları sıralamasında yine üst sıralarda yerini alır. Yakın dönemde z ve y kuşağı kullanıcılarının aktif kullanmış olduğu Twitter çağımızda x kuşağının da aktif kullanmış olduğu bir platform olmuştur.

Siyasi politik konuların daha fazla konuşulduğu twitter popüler kültüre de hitap eder. Peki ya uzun senelerdir internet kullanıcılarının vazgeçilmesi haline gelen Twitter’a nasıl kayıt oluruz. Kısaca twitter hesabı açma ve mobil numara doğrulama adımlarına değinelim.

Twitter Mobil Onay 

Web’den ya da mobilden twitter uygulamasını indirerek kayıt olabiliriz. Twitter.com adresine girerek sayfada yer alan kaydol butonuna basınız ve sonrasında karşınıza çıkacak sizden istenilen isim ve telefon numarası bilgilerini doldurunuz. Bu aşamadan sonra telefonunuza gönderilecek olan Twitter onay kodunu girerek kayıt işlemlerini tamamlamış olacaksınız. Bundan sonraki aşamalar için Twitter uygulaması size gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Twitter’a ve daha pek çok sosyal ağ hesabına kayıt olmak için bizlerden bu bilgiler istenir fakat çeşitli nedenlerden dolayı kimi kişisel bilgilerini vermek istemeyen internet kullanıcıları var. Sizler için twitter Sms numara onay probleminizi ortadan kaldırdık.

Twitter Numara Onay

Twitter kayıt işlemleri sırasında şahsi cep telefon numarasını kayıt işleminde kullanmak istemeyen kullanıcıların tek kullanımlık numaraları  tercih etmeleri onay işleminin kolay bir şekilde halletmelerini sağlar. İzlemeniz gerekli olan adımlar çok kolay. Web sitemizin sunduğu mobil onay hizmeti ile yerli numaralardan birini alabileceğiniz gibi, aynı zamanda yabancı numaraları da talep ederek kullanabilirsiniz.

Twitter’da sizden istenilen alana talep edilen numarayı yazmanız ve daha sonrasında gelen girmeniz halinde yeterli  kayıt işlemi ve mobil onay kısmı tamamlanacaktır. Bu şekilde yabancı telefon numarası alarak yalnızca tek bir sosyal ağ hesabında değil pek çok sitede telefon sms onayı problemini geçebilirsiniz. Instagram onay kodu işleminin yanı sıra facebook onaylatma, telegram onay, sahte whatsapp hesabı açmak gibi birçok işlemlerde de numara doğrulama hizmeti ile sizlere yardım edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir